مشهد-بلوار ملک آباد-خیابان گویا-گویا7-پلاک35

05137606240-1

تصویر اقای ارجمند راد

رزومه آقای ایمان ارجمند راد

  • عضو انجمن مدیریت راهبردی ایران
  • عضو انجمن روانشناسی ایران
  • عضو انجمن مهندسی شیمی ایران
  • عضو انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران
  • نویسنده مجموعه کتاب های مدل طلایی وموفقیت عصر
  • برگزارکننده کارگاه های آموزشی مهارت های فردی و کسب کار موفق

سخران l مدرس l مشاوره موفقیت

دکتر عالی کسب و کار (DBA)-دانشگاه تهران
کارشناس ارشد روانشناسی صنعتی – سازمانی
کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

خلاصه ای بر زندگی ایمان ارجمند راد

در یکی از روزهای گرم پایتخت صنعتی ایران (عسلویه) با حالتی افسرده و غمگین با حسرت به این فکر می کردم که چه اتفاقی رخ داد که یک جوان ۲۳ ساله در سال ۱۳۸۴ وارد صنعت نفت ایران شد و پله های ترقی را چنان در مدت یک سال طی کرد و رتبه ای (۱۷C سازمانی) بدست آورد که یک فرد عادی می باید چندین سال تلاش می کرد تا شاید به آن جایگاه برسد.
و البته چگونه در مدت کوتاهی دستاوردها از بین رفت و انبوهی از مشکلات مالی، روحی و خانوادگی زندگی او را فرا گرفت. در ذهنم شروع به یادآوری خاطره اولین روز حضورم در عسلویه در یکم مرداد ۱۳۸۴ را کردم. زمانی که در هواپیما در فرودگاه عسلویه گشوده شد و گرما و رطوبت وحشتناک این شهر را با همه وجود احساس کردم و در یک لحظه تصمیم به بازگشت گرفتم.
اما انگیزه پیشرفت و ترقی آنقدر در من قوی بود که از تصمیمم منصرف شدم و با خود عهد کردم در مدت زمان کوتاهی جزء مدیران عالی رتبه مجموعه صنعت نفت بشوم.
این باور قوی کار خود را کرد و هدف من در مدت زمان کوتاهی بدون هیچ گونه ارتباط و یا سفارشی محقق شد.
اما به محض رسیدن به این جایگاه یک ترس و باور سمی از دست دادن موقعیت” وجود مرا فرا گرفت.
آری درست فهمیده بودم باورهای مثبت و سازنده من عامل موفقیت و باورهای منفی و محدود کننده زمینه ساز شکست من شده بودند.
به محض دریافت پیام کائنات از جا بلند شدم و به لطف خدای مهربان با مطالعه و مهندسی دقیق باورهای درونی خودم و تلاشی همسو با باورهای مهندسی شده، پله های ترقی و موفقیت را با سرعتی بسیار بیشتر از قبل طی کردم و اکنون که این کتاب را برای شما دوست خوب آماده می کنم هر روز بر دستاوردهای مالی، اجتماعی، خانوادگی و معنوی زندگیم افزوده می شود و به اهداف خود یکی پس از دیگری دست پیدا می کنم و کلا حال خوبی دارم.

مهمترین عاملی که در بازگشت من به مسیر موفقیت تاثیر داشت

مهمترین عاملی که در بازگشت من به مسیر موفقیت تاثیر داشت پیام عجیبی بود که از کلام خداوند متعال در «سوره والعصر» دریافت کردم.
این سوره به ظاهر کوچک و در باطن بزرگ تاثیری شگرف در تحول زندگی من گذاشت.
در آن زمان که درگیر مشکلات فراوان در زندگی بودم، بزرگی گفته بود که مداومت در خواندن سوره والعصر» گشایش در مشکلات ایجاد می کند.
وقتی با این سوره انس گرفتم متوجه شدم که هر آنچه برای موفقیت در هر زمینه ای در زندگی نیاز هست خداوند متعال در دل این کلام اعجاب انگیز قرار داده است.دریافت این مطلب ایده طراحی مدل طلایی موفقیت عصر» را با بهره گیری از آموزه های «سوره والعصر» در ذهن من ایجاد کرد.
این مدل نه تنها زندگی مرا دگرگون کرد بلکه تمام کسانی که به واسطه مشاوره های موفقیت من از این مدل پیروی کردند در مدت زمان بسیار کوتاه تغییرات مثبت باور نکردنی در زندگی خود مشاهده کردند.
این مدل شامل ۵ بخش اصلی است: – مهندسی زمان والعصر ) – مهندسی باور (الذين امنوا) – مهندسی اراده (عملو الصالحات) – مهندسی ارزش (تواصعو بالحق) – مهندسی صبر (تواصو بالصبر)
به امید و لطف خداوند متعال در «مجموعه کتاب های مدل طلایی موفقیت عصر» با تکیه بر تبیین بخشهای مختلف این مدل ارزشمند و همچنین طرح دستاوردهای روانشناسی نوین که منطبق با این مدل می باشد، بتوانم نقشی کوچک در رشد و تعالی مادی و معنوی انسان هایی که طالب ترقی و پیشرفت سریع و صحیح در زندگی هستند بازی کنم و بخشی از دین سنگینی که آشنایی با این آموزه های بی نظیر بر گردن من نهاده ادا نمایم.