مشاوره تحصیلی در موسسه آموزشی ارجمند

مشاور آگاه نتیجه ی دلخواه

پکیج مشاوره و برنامه ریزی VIP موسسه آموزشی ارجمند به ۳ بخش تقسیم می شود:

موسسه آموزشی ارجمند

برنامه‌ریزی فوق مدرن بر مبنای نیاز سنجی فردی و ترسیم نقشه مطالعه هفتگی به صورت حجمیساعتی .
در این سبک ظرفیت‌ها و محدودیت‌های داوطلب بر اساس الویت‌های مورد نیاز و با توجه به منابع، زمان، توان مطالعاتی، پیشینه ی تحصیلی کنکوری و هدف داوطلب در نظر گرفته می شود .

در هر جلسه، راهبردهای مطالعاتی و بحث های انگیزشی نیز به داوطلبین ارایه می‌شود و فرد می تواند فقط با چند هفته استفاده از این سبک برنامه ریزی تحول را در مطالعه خود به وضوح ببیند…

هدف گذاری و مهندسی باور ، اصول برنامه ریزی و مهندسی زمان ، شناخت عادت ها و مهندسی اراده ، اصول کلی مطالعه، نحوه‌ی مطالعه هر درس، اجرای طرح‌های ضربتی ارتقاء جایگاه در دروس خاص، نحوه‌ی تحلیل آزمون، عارضه یابی مطالعه، چگونگی بالابردن تمرکز و مدیریت جلسه آزمون ها ، تند خوانی و تقویت حافظه، یادگیری بدون فراموشی با روش LWF و هرآن چیزی که یک فرد باید در جعبه ابزار موفقیت خود داشته باشد تا بتواند ماشین موفقیت خود را در مسیر کنکورها و البته همه زندگی با تسلط کامل هدایت کند ، در این پکیج به شما ارایه می‌گردد.

پشتیبانی تحصیلی و روانشناختی بصورت منظم و برنامه ریزی شده در اختیار داوطلب و همچنین خانواده عزیزش توسط متخصصین قرار داده می شود .
مجموعه ما بطور منظم از طریق پشتیبان ها پیگیر وضعیت دانش‌آموزان و رضایت اون ها از مشاور ، برنامه ریز و سایر خدمات هستیم و تلاش مجموعه برای رضایت بالای شما همیشه وجود داشته و خواهد داشت .

تمام مشاورین و برنامه ریزان عزیز ما طبق چارچوب موسسه فعالیت می‌کنند. در موسسه آموزشی ارجمند وضعیت و روند کار دانش‌آموزان، برنامه ها و مشاوران کنترل همیشگی می‌شود،
و این یعنی آسودگی خیال از حمایت حرفه‌ای همیشگی و نظارت بر کیفیت پیشرفت.

هدیه ویژه موسسه به مخاطبین عام :

کافیست با استفاده از فرم تماس با ما درخواست استفاده از یک جلسه مشاوره رایگان حضوری یا تلفنی را داشته باشید و در همان جلسه بدون آنکه بدانیم از خدمات ما استفاده خواهید کرد یا خیر راز کنار زدن ۹۷ درصد رقبای خود را در کنکور سراسری به شما میگوییم تا عشق و علاقه خودمان را به موفقیت شما اثبات کنیم .
انتخاب مسیر هدایت شما بعد از این جلسه مشاوره رایگان قبل از ثبت‌نام به صورت تخصصی و با توجه به نقاط ‌ضعف و قوت شما انجام می‌گیرد و البته بعد از ثبت نام تست های شخصیت شناسی و رویکرد مطالعاتی متنوع از شما گرفته خواهد شد و هدایت شما را در مسیر موفقیت تخصصی تر و علمی تر خواهد کرد .
با گذراندن این دوره شما قادرخواهید بود به نحو بهتری برای خود برنامه‌ریزی نمایید و با اندک هزینه‌ای از زمان‌های مطالعاتی خود، بهره‌وری چند برابر داشته باشید، به همین سبب این پکیج به هر طالب موفقیت و هر داوطلب کنکوری پیشنهاد می‌گردد.

به خاطر ایمانی که به کیفیت کار خود داریم و تعهدی که نسبت به مخاطب خود ایجاد کرده ایم اگر به هر دلیلی از عملکرد مجموعه رضایت نداشتید، می‌توانید در هر مرحله قطع همکاری کنید و هزینه ی باقی مانده از جلسات توسط مرکز به شما عودت داده خواهد شد،این یعنی ضمانت کیفیت و آرامش خیال از دریافت خدمات مطلوب .

در این مرکز فقط کسانی در کنار شما هستند که یا مشاوران و برنامه ریزان به نام هستند و یا رتبه های برتر محصول خود موسسه و ستارگان افتخار آفرین سال های قبل خود ما که انگیزه ای باشند برای کسانی که از خدمات ما بهره میگیرند و آینده خودشون رو جلوی چشم هاشون مشاهده کنن .