سالن مطالعه موسسه آموزشی ارجمند

یک توصیه مهم

اما یک توصیه بسیار مهم دیگه! سعی کنید هر سالن مطالعه ای رو برای انتخاب نکنید .جایی برید که شرایط ویژه برای ثبت نام دارند! و کتابخونه های سطح پایین ثبت نام نکنید! و اگر ثبت نام کردید مطمئن باشید که به خاطر جو اونجا پشیمون خواهید شد! چون مهم ترین خصوصیت افراد حاضر در  یک سالن مطالعه آن است که باید اولویت اول و آخرشون درس خوندن باشه
سالن مطالعه VIP موسسه آموزشی ارجمند  پاسخی است مناسب به نیازهای فراگیر دانش آموزان برای مطالعه در محیطی آرام و دل انگیز منطبق با جدیدترین استانداردهای بین المللی باحداقل محدودیت زمانی همراه با امکانات رفاهی مطلوب. از ویژگی های این مرکز می توان به حضور دائمی مراقبین آموزشی مجرب، امکان ایجاد انطباق با برنامه مدرسه دانش آموز و مشاورش، استفاده از مشاورین تحصیلی در محل، امکان ارائه برنامه مطالعاتی فردی، حضور مدرسین برتر برای حل تمرین موردی با اعلام قبلی و مشارکت رتبه های برتر سال های گذشته در کنکور سراسری برای رفع اشکال دانش آموزان هنگام مطالعه در تمامی ساعات فعالیت کتابخانه اشاره کرد. این مجموعه با داشتن شرایط ثبت نام ویژه و مصاحبه ورودی از ساعت ۷ صبح تا 11 شب آماده خدمت به کسانی است که به دنبال کسب نتایج درخشان در کنکور می باشند.
در هنگام تماس برای تعیین وقت مصاحبه، یک جلسه مشاوره تحصیلی ویژه رایگان به همراه تست تعیین شخصیت و رویکرد مطالعاتی بر مبنای MBTI به شما هدیه داده خواهد شد .

منزل درس بخونم یا سالن مطالعه

یک سوال در سال کنکور ذهن خیلی از دانش آموزان رو به خودش مشغول میکنه که در منزل درس بخونن یا سالن مطالعه ؟
به دلایل زیر سالن مطالعه انتخاب بهتری است اما نه هر سالن مطالعه ای !
  1. از سر و صدا خبری نیست! حداقل کمتر از خونه سر و صدا هست! و خوب میتونی تمرکز کنی!
  2. اونجا همه درس میخونن! شما اگه درس نخونی خدایی نکرده خجالت زده میشی!
  3. با دیدن بچه های تلاشگر شما انگیزت برای درس خوندن چندین برابر میشه!
  4. میتونی صبح تا شب با خیال راحت درس بخونی و کسی نیست که بگه فلان کارو واسم بکن! بهمان کارو واسم بکن!
  5. راحت میتونی یه میز مطالعه استاندارد داشته باشی و ساعت مطالعت رو افزایش بدی!
  6. میتونی احیانا با بچه های زرنگ رفع اشکال کنی!
  7. خیالت راحته که هیچکس نمیتونه توی فرایند مطالعه شما اخلال ایجاد کنه! نه مهمون نا خونده ای! نه هیچ اتفاقی!
  8. مطمئنا توی کتابخونه مطالعه مفید تری داری!
  9. نگرانِ استراحت هم نباش در وقتای خالی و استراحت میتونی توی اتاق ویژه استراحت کنی!
  10. راحت میتونی ساعات زیادی رو مطالعه کنی:)
خلاصه از فواید سالن مطالعه هرچقدر هم بگیم کمه! درسته مطالعه توی خونه و کتابخونه یک چیز شخصیه! اما بهترین گزینه مطمئنا سالن مطالعه است! در ضمن بهتون پیشنهاد میدم به کتابخونه عادت کنید! چون فردا پس فردا توی دانشگاه مجبورید توی سالن مطالعه درس بخونید!
تصویر سالن مطالعه
تصویر سالن مطالعه ،جای شما اینجاست
[codebean_section_subtitle color=”” text_align=”center” text=”اگر شما هم میخواهید در سالن مطالعه vip موسسه ارجمند ،درس بخوانید ،لطفا مشخصات خودتون را برای ما ارسال کنید” width=””]