مشخصات دوره GSM

دانلود کاتالوگ← catalog gsm
 

مخاطب:علاقه‌مندان به یادگیری تکنیک‌های عملی توانمندسازی فردی و گروهی، مباحث کوچینگ موفقیت و کلیه کسانی که می‌خواهند کنترل ذهن وزندگی خود را به دست بگیرند.
طول دوره: 20 ساعت کارگاه آموزشی
مدرس: ایمان ارجمند راد نویسنده کتاب مهندسی باور و بنیان‌گذار مدل طلایی موفقیت عصر

اگر مطمئن نیستید مطالب این دوره واقعاً ارزشمند و منحصربه‌فرد است مطالب این متن را تا انتها دنبال کنید.

 

🔴 همه‌چیز درباره مدل طلایی موفقیت عصرو دوره آموزشی  GSM

GSM سیستمی علمی، ساده و عَمَلی است که اجازه می‌دهد در هر شرایطی از قوانین حاکم برجهان هستی برای رسیدن به خواسته‌هایتان استفاده کنید… بدون آنکه حتی خودتان خبر داشته باشید.

مثلاً در مورد Attraction law یا همان قانون جذب ،اگر با آن آشنا شده‌اید اما نتوانسته‌اید که از ایده‌ی آن در “هر زمان” و در “هر مکان” و در “هر شرایطی” «نتیجه بگیرید، این دوره به شما کمک خواهد کرد که یک‌بار برای همیشه شک و تردیدهایتان را نابود کنید و بدانید که چرا قانون جذب واقعیت دارد و چگونه می‌توانید» در هر زمان «و» در هر مکان «و» در هر شرایطی «از آن استفاده کنید و چگونه آن را به بخشی از زندگی‌تان تبدیل کنید تا خودبه‌خود اجرا شود.

اگر در این دوره ثبت‌نام کنید تصمیم بسیار بزرگی گرفته‌اید و برای تصمیم بزرگ گرفتن نیاز است اطلاعات کافی داشته باشید.بنابر این باید بدانیم :

ایمان ارجمند راد کیست؟

آیا صلاحیت آموزش دادن در این حیطه را دارد؟

ایمان ارجمند راد بنیان‌گذار مدل طلایی موفقیت عصر و طراح و مدرس دوره GSM:

دارای مدرک‌های:

دکترای عالی کسب‌وکار (DBA)-دانشگاه تهران
کارشناسی ارشد روانشناسی صنعتی سازمانی
کارشناسی ارشد مهندسی شیمی

 و:

 • عضو انجمن مدیریت راهبردی ایران
 • عضو انجمن روانشناسی ایران
 • عضو انجمن مهندسی شیمی ایران
 • عضو انجمن هیپنوتیزم بالینی ایران
 • عضو انجمن اهل‌قلم ایران
 • نویسنده مجموعه کتاب‌های مدل طلایی موفقیت عصر
 • برگزارکننده کارگاه‌های آموزشی مهارت‌های فردی و کسب کار موفق

مجری چند هزار نفر ساعت سخنرانی و کارگاه آموزشی در مراکز مختلف علمی، صنعتی و دانشگاهی

سخنی با شما دوست عزیز دارد:

به نام او…

دریکی از روزهای گرم پایتخت صنعتی ایران (عسلویه) باحالتی افسرده و غمگین با حسرت به این فکر می‌کردم که چه اتفاقی رخ داد که یک جوان ۲۳ ساله در سال 1384 وارد صنعت نفت ایران شد و پله‌های ترقی را چنان در مدت یک سال طی کرد و رتبه‌ای (C17 سازمانی) به دست آورد که یک فرد عادی می‌باید چندین سال تلاش می‌کرد تا شاید به آن جایگاه برسد.

و البته چگونه در مدت کوتاهی دستاوردها از بین رفت و انبوهی از مشکلات مالی، روحی و خانوادگی زندگی او را فراگرفت.

در ذهنم شروع به یادآوری خاطره اولین روز حضورم در عسلویه در یکم مرداد 1384 را کردم. زمانی که درب هواپیما در فرودگاه عسلویه گشوده شد و گرما و رطوبت وحشتناک این شهر را با همه وجود احساس کردم و در یک‌لحظه تصمیم به بازگشت گرفتم.

اما انگیزه پیشرفت و ترقی آن‌قدر در من قوی بود که از تصمیمم منصرف شدم و با خود عهد کردم در مدت‌زمان کوتاهی جزو مدیران عالی‌رتبه مجموعه صنعت نفت بشوم.

این باور قوی کار خود را کرد و هدف من در مدت‌زمان کوتاهی بدون هیچ‌گونه ارتباط و یا سفارشی محقق شد.

اما دوره‌ی شکست‌ناپذیری من همیشه ادامه پیدا نکرد…

علیرغم تمام موفقیت‌هایی که داشتم، زندگی راه‌های پیچیده‌تری دارد که به ما درس‌های تلخ ولی لازم می‌دهد.

وقتی‌که با دقت به پشت سر نگاه کردم متوجه شدم که به‌محض رسیدن به جایگاه‌های رفیع شغلی و اجتماعی یک ترس و باور سمی «از دست دادن موقعیت» وجود مرا فراگرفته بود.

آری درست فهمیده بودم باورهای مثبت و سازنده من عامل موفقیت و باورهای منفی و محدودکننده زمینه‌ساز شکست من شده بودند.

و این درس مهمی بود که من در آن موقع یاد گرفتم: ما انسان‌ها به دنبال راه‌حل هایی هستیم که «همیشه» و «همه‌جا» جواب دهد. راهکارهای نصف و نیمه و موقت ما را «سردرگم» می‌سازند.!

به‌محض دریافت پیام کائنات از جا بلند شدم و به لطف خدای مهربان بامطالعه و مهندسی دقیق باورهای درونی خودم و تلاشی همسو با باورهای مهندسی‌شده، پله‌های ترقی و موفقیت را با سرعتی بسیار بیشتر از قبل طی کردم و اکنون‌که این دوره را برای شما دوست خوب آماده می‌کنم هرروز بر دستاوردهای مالی، اجتماعی، خانوادگی و معنوی زندگی‌ام افزوده می‌شود و به اهداف خود یکی پس از دیگری دست پیدا می‌کنم و کلاً حال خوبی دارم.

مهم‌ترین عاملی که در بازگشت من به مسیر موفقیت تأثیر داشت پیام عجیبی بود که از کلام خداوند متعال در «سوره والعصر» دریافت کردم.

این سوره به‌ظاهر کوچک و در باطن بزرگ تأثیری شگرف در تحول زندگی من گذاشت.

در آن زمان که درگیر مشکلات فراوان در زندگی بودم، از بزرگی شنیده بودم که مداومت در خواندن «سوره والعصر» گشایش در مشکلات ایجاد می‌کند.

وقتی با این سوره انس گرفتم متوجه شدم که هر آنچه برای موفقیت در هر زمینه‌ای در زندگی نیاز هست خداوند متعال در دل این کلام اعجاب‌انگیز قرار داده است.

دریافت این مطلب ایده طراحی «مدل طلایی موفقیت عصر» را با بهره‌گیری از آموزه‌های «سوره والعصر» در ذهن من ایجاد کرد و GSM  متولد شد.

مدل GSM شامل ۵ بخش اصلی است:

– مهندسی زمان Time Engineering (والعصر)

– مهندسی باور Belief Engineering (الذین امنوا)

– مهندسی اراده Will Engineering(عملو الصالحات)

– مهندسی ارزش Right Engineering(تواصعو بالحق)

– مهندسی صبر Patience Engineering (تواصعو بالصبر)

“GSM” به تمام تضادهای درونی و سؤالات من پاسخ داد.

می‌دانم که این ادعای بزرگی است و شاید برای همه این‌طور نباشد، اما من حاضرم که این را به شما اثبات کنم.

از طرفی دیگر در سال‌های گذشته من به صدها نفر از مراجعه‌کنندگان خودم کمک کردم تا با استفاده از تکنیک‌های GSM، تحول عمیق و مثبتی در زندگی خود به وجود آورند.

تمام تجربه‌ها و تشویق‌های این دوستان به من این انگیزه را داد که دانسته‌های خودم را درباره‌ی قوانین قطعی موفقیت به شکل یک دوره‌ی آموزشی کامل و گسترده دربیاورم.

این مدل نه‌تنها زندگی مرا دگرگون کرد بلکه تمام کسانی که به‌واسطه مشاوره‌های موفقیت من از این مدل پیروی کردند در مدت‌زمان بسیار کوتاه تغییرات مثبت باورنکردنی در زندگی خود مشاهده کردند.

بگذارید بیشتر در این مورد باهم گفتگو کنیم. از شما دوست خوبم سؤالی دارم؟ آیا تابه‌حال از خودتان پرسیدید که چرا و چگونه می‌شود جزو افراد موفق دنیا بود؟

آیا فکر می‌کنید که موفقیت انسان‌های خاص دنیا مثل دکتر حسین الهی قمشه‌ای، پروفسور حسابی، علی دایی، بیل گیتس، وارن بافت، استیو جابز، کریس رونالدو و … اتفاقی بوده؟

پیشنهاد من این است اگر این‌طور تصور می‌کنید، نام آن‌ها را در اینترنت سرچ کنید و زندگینامه‌شان را بخوانید.

اگر به‌دقت گذشته‌ی آن‌ها را بررسی کنید می‌بینید که هیچ شانس و اتفاقی در کار نیست. یکی از کارهای مهم که می‌تواند به‌راحتی ما را به جاده موفقیت هدایت کند آن است که بدانیم راز کار آنان چه بوده و به زبان ساده چه چیزی می‌توانیم از آن‌ها یاد بگیریم که به دردمان بخورد؟

آیا آن‌ها ازنظر ژنتیکی بر من و شما برتری دارند؟

یا اینکه در کودکی از امکاناتی بهره‌مند بوده‌اند که ما نداشتیم؟

واقعیت این است که به‌طورکلی با آن‌ها هیچ فرقی نداریم. حتماً بعضی از آن‌ها امتیازاتی نسبت به ما داشته‌اند ولی قطعاً ما هم امتیازهای دیگری داریم که آن‌ها از آن محروم بوده‌اند.

و اگر شما آن‌ها را دارای توانمندی‌های خیلی ویژه‌ای می‌دانید که در وجود شما نیست، این بدان معنی است که به‌طورکلی خودتان را در جایگاهی مادون آنان می‌بینید و نه من بلکه هیچ‌کس نمی‌تواند کمکی به شما بکند.

لکن درصورتی‌که شما هم مثل من در زمره آدم‌هایی باشید که حرف حساب و دقیق را با همه وجود پذیرا است، قطعاً به این نتیجه رسیده‌اید که آن‌ها فقط عادت‌های متفاوتی نسبت به من و شما داشته‌اند.

به‌بیان‌دیگر افراد موفق چارچوب زندگی خود را طوری برنامه‌ریزی و هدایت نموده‌اند که همواره بر اساس پیروی از قوانین حاکم بر کائنات باشد و با این ترفند هرچه را که می‌خواهند به دست می‌آورند و بعد تنها کاری که می‌کنند این است که همان آموزه‌ها و عادت‌های مثبت را تکرار و تکرار و تکرار می‌کنند! به همین سادگی.

ولی باید بدانیم برای دستیابی به جایگاهی که انسان‌های موفق دست پیداکرده‌اند، یعنی فتح قله‌های رفیع، دانستن سرگذشت ایشان کفایت نمی‌کند. نیاز داریم جعبه‌ابزار موفقیت خود را پرکنیم از تکنیک‌ها، مهارت‌ها و دانش‌های عمیق و کاربردی.

به‌طور نمونه در دوران تحصیل دوستی داشتم که برای پاسخ به سؤال‌های درس فیزیک، چه فرمول‌های عجیب‌وغریب را به کار می‌برد و حفظ می‌کرد؟

دقیق یادم هست که روزهای زیادی صرف به خاطر سپردن فرمول‌های پیشرفته می‌کرد، چون می‌خواست امتحان خوبی را تجربه کند ولی افسوس در حین امتحان، وقتی برگه سؤالات را می‌دید کاملاً سردرگم می‌شد و فراموش می‌کرد کدام فرمول به درد کدام مسئله می‌خورد.

اما بخش بدتر ماجرا این بود که بعد از امتحان، پیش شوهرخاله‌اش می‌رفت که مهندس بود و سال‌ها قبل این دروس را خوانده بود و از وی برای درک مسائل فیزیک یاری می‌خواست.

خودش با هیجان وقتی ماجرا را برای ما تعریف می‌کرد می‌پرسید: به نظر شما حل یک مسئله پیچیده برایش چقدر زمان می‌برد؟

و بعد با تعجب پاسخ می‌داد حدود یک یا دو دقیقه! چهره برافروخته می‌کرد و می‌گفت چنان با بهره‌گیری از ضرب و تقسیم و جمع و تفریق معمولی و ساده همان مسئله‌ای که من با یک کامیون فرمول و جان کندن توانایی حلش را نداشتم جواب می‌داد که از تعجب انگشت‌به‌دهان می‌گفتم یعنی واقعاً همین بود؟!

فکر می‌کنم من و شما نیز خاطرات مشابه این دوست من داشته باشیم و درک می‌کنید که چقدر حس ضعف و ناتوانی به انسان در این شرایط دست می‌دهد. دوست من می‌گفت که چرا شوهرخاله من می‌تواند راه‌حل یک مسئله را به‌سادگی کشف کند، اما من قادر نیستم؟

آن روزها نه ولی امروز من پاسخ این پرسش دوستم را می‌دانم. شوهرخاله او در عالم فیزیک، زمان بیشتری سپری کرده بود و درواقع «آن‌سوی» یک مسئله فیزیک را می‌دید. توانایی آن را داشت که به ژرفای مسئله برود و ببیند که این سؤال پیچیده، در دل خودپاسخی ساده و دست‌یافتنی دارد.

همه‌کسانی که به موفقیت‌های بزرگ دست‌یافته‌اند، در این ویژگی مشترک هستند که سال‌ها وقت صرف یادگیری قوانین کائنات و ریزه‌کاری‌های آن کرده‌اند و دیگر شکست برایشان به‌نوعی غیرممکن شده است.

البته قدم گذاشتن در این مسیر موانعی هم دارد که به چند نمونه اشاره می‌کنم: این موانع را باید خوب بشناسید و یاد بگیرید که چگونه آن‌ها را از پیش روی بردارید.

اولین مانع جدی پیرامون منفی و اطرافیانی است که دیدگاه شمارا ندارند.

قطعاً کسی که مشتاق موفقیت باشد از دوروبری‌های منفی‌باف خود به‌شدت اذیت می‌شود. افرادی که اگر فکری به حالشان نکنیم خواسته یا ناخواسته ما را عقب نگه می‌دارند. به زبانی شفاف می‌خواهند ما را در سطح خودشان نگه‌دارند.

شاید برای شما هم پیش‌آمده باشد که با اطرافیان و رفقای نزدیک خود پیرامون آرزوها و هدف‌های هیجان‌انگیز خود گفتگو کرده‌اید و آن‌ها ساز مخالف کوک می‌کنند وعدم موفقیت شمارا پیش‌بینی می‌کنند. زمانی هم که یادگیری مهارت جدیدی را آغاز می‌کنید و در ابتدای آن نتیجه‌ای نگیرید، آن‌ها آنجا بی‌درنگ سراغتان می‌آیند و با کنایه و پوزخند تلاشتان را تحقیر می‌کنند.

 

 

 

متأسفانه بسیاری از اوقات والدین ما نیز به‌طور ناخواسته و از روی عدم آگاهی مانع رشد و موفقیت ما می‌شوند. آن‌ها می‌خواهند ما آن چیزی بشویم که آن‌ها برای ما می‌خواهند، حال‌آنکه هیچ فردی به‌غیراز خودمان نمی‌داند که حقیقتاً چه می‌خواهیم.

برای این‌که «در هر زمان» و «در هر مکان» و «در هر شرایطی» نتیجه دلخواه را بگیرید، می‌بایست افراد پیرامون خود را طوری انتخاب کنید که همواره باورهای مثبت شمارا تقویت کنند. باید آدم‌های منفی و ناتوان و بازنده را از اطراف خود دور کنید و در پی رفاقت با انسان‌هایی باشید که از شما جلوتر هستند.

در محفل خود راه مده همچو منی را

کافسرده دل، افسرده کند انجمنی را

همچنین باید به‌طور مستمر ورودی فکری مثبت وارد ذهنتان کنید. به همین خاطر است که من برای شاگردان خودم دائماً مراقبه‌های کاربردی تهیه می‌کنم تا آن‌ها را در مسیر رسیدن به اهدافشان به جلو هل دهد. قوانین موفقیت متأسفانه مثل یک‌راه حل «یک‌بارمصرف» نیستند، باید مانند یک رود در زندگی شما جریان داشته باشند و دائماً از آن‌ها استفاده کنید.

و معجزه زمانی رخ می‌دهد که اطراف شما به‌تدریج پر از آدم‌های مثبت شود، در این شرایط کار شما برای موفقیت خیلی راحت‌تر هم می‌شود، چراکه خود آن افراد به شما یاری می‌رسانند تا از مسیرتان منحرف نشوید.

به همین خاطر است که اگر حتی کسی دوره “GSM” مرا بگذراند بازهم باید شبکه انسانی اطراف خود را هوشمندانه مثبت بچیند، به‌طور دائم مراقبه گوش کند، کتاب بخواند و تمرین‌های دوره را زندگی کند.

یک سری موانع هم در دنیای درون ما قرار دارند:

تضادهای درونی شما مهم‌ترین آن‌ها هستند که از این به بعد به آن‌ها “هدف کثیف می‌گوییم و البته من در بخشی از دوره به‌طور مفصل راجع به آن‌ها صحبت می‌کنم.

من با تجارب این چند سال دیگر خیلی خوب می‌دانم که چطور باید این مانع سخت تضادهای درونی یا همان اهداف کثیف را به‌راحتی از پیش رو برداریم.

«هدف کثیف» به این معناست که شما چیزی را می‌خواهید، مثلاً می‌خواهید ورزش کنید تا به‌سلامتی پایدار دست‌یابید، اما درعین‌حال بخشی از وجودتان در برابر شما قرار می‌گیرید و با خواسته‌ی شما می‌جنگد.

وقتی این معضل پیش می‌آید که ذهن خودآگاه و ناخودآگاه ما، منافع متضادی باهم پیدا می‌کنند.

مثلاً فرض کنید که شما سال‌ها وقت صرف آموختن زبان انگلیسی کرده باشید، کلی پول خرج کرده و نهایتاً نتوانسته باشید که به این زبان مسلط شوید. کم‌کم این تصور در شما شکل می‌گیرد که شاید اصلاً ذهن شما قابلیت یادگیری زبان انگلیسی را ندارد و هیچ راه‌حلی برای مشکل شما نباید در دنیا وجود داشته باشد. حال فرض کنید که من با متدی ساده و ابتدایی، بدون نیاز به کلاس، سختی و روش‌های پیچیده به شما کمک کنم که زبان انگلیسی بیاموزید. شما متد من را در پیش می‌گیرید و شروع به یادگیری می‌کنید. این، خواسته‌ی بخشی از وجودتان که می‌خواست انگلیسی یاد بگیرد را برآورده می‌سازد؛ اما درعین‌حال یک تضاد درونی را نیز در شما به وجود می‌آورد.

ازآنجاکه متد من بسیار ساده و ابتدایی است، بخشی از وجود شما پس از دیدن نتایج آن حس می‌کند که در مقایسه با روش‌های گران‌قیمت پیچیده‌ای که درگذشته امتحان کرده‌اید، سادگی متد من به‌نوعی تحقیرکننده است؛ یعنی بخشی دیگر از وجود شما فکر می‌کند برای اینکه یک متد جدید در آموختن زبان انگلیسی شما مؤثر باشد، باید الزاماً «پیچیده‌تر» باشد، وگرنه شما احساس خواهید کرد که درگذشته باهوش نبوده و وقتتان را هدر داده‌اید، درحالی‌که راه‌حل کاربردی و ساده‌ای جلوی چشمتان بوده.

اینجاست که بخش دیگر شما شروع به مقاومت می‌کند و کاری می‌کند که درروش جدید من نیز شکست بخورید و بعد با خیال راحت سر جای قبلی بنشیند و بگویید «آخ!… دیدی گفتم این روش یادگیری زبان هم جواب نمی‌ده؟! من راه‌های سخت‌تر ازاین‌رو امتحان کردم

در این حالت من اصطلاحاً شمارا دچار «هدف کثیف» می‌دانم؛ یعنی شما به‌طور هم‌زمان دو هدف متضاد را دنبال می‌کنید.

و همه‌ی ما به شکلی از «اهداف کثیف» آسیب می‌خوریم. مثلاً یک دانش‌آموز کنکوری دوست دارد که یک رتبه دورقمی در آزمون به دست بیاورد، اما درعین‌حال همیشه بر این باور بوده که فقط این رتبه‌ها برای دانش آموزان خاص و تیزهوش است و اگر او اعتقاد دارد که نه خاص است و نه تیزهوش، چگونه ممکن است که اصلاً به داشتن چنین رتبه‌ای فکر کند؟ ً!

 با همه وجود می‌خواهیم که دارایی و مال‌ومنال فراوان داشته باشیم اما از سویی تصور می‌کنیم که رسیدن به پول آدم‌ها را بلااستثنا فاسد می‌کند و باید برای پولدار شدن تبدیل به آدم بدی شویم؛ و ازآنجاکه آدم‌های فوق‌العاده خوبی هستیم ترجیح می‌دهیم که زندگی نیم‌بندی ازنظر مالی داشته باشیم ولی لااقل آدم‌های خوبی باقی بمانیم!

یکی دیگر از موانع جدی دنیای درون Mind Talk یا گفتگوی ذهنی است.

به‌این‌علت که هم‌اکنون بیشتر ما در فضایی مملو از انسان‌های منفی گذران عمر می‌کنیم و از سویی به دلیل «اهداف کثیفی» که در طول عمر در وجودمان ایجادشده اصلاً نمی‌دانیم که واقعاً به دنبال چه هستیم… بخشی از ذهنمان به طرز غیرقابل‌کنترلی قدرت یافته که من به آن «گفتگوی ذهنی» می‌گویم.

«گفتگوی ذهنی» آن قسمتی از ذهن شماست که همه‌چیز را آنالیز و نقد می‌کند و در همه‌چیز شک دارد!

«گفتگوی ذهنی» ما بعضی وقت‌ها می‌تواند مفید باشد اگر بتوانیم کنترل‌شده از آن استفاده کنیم؛ اما در حال حاضر این «گفتگوی ذهنی» است که کنترل زندگی ما را به عهده گرفته است و اگر فکری به حال آن نکنیم تبدیل به Mind Cancer یا سرطان ذهن خواهد شد. وقتی دارید این جملات من را می‌خوانید احتمالاً به‌طور خاص یکی از آشنایان یا دوستانتان را به یاد می‌آورید که دچار این سرطان ذهن است و مثلاً برایش مهم نیست که دیگران چه عقیده‌ای دارند، فقط برایش مهم است که با همه مخالفت کند!

شکل مزمن «گفتگوی ذهنی» باعث خواهد شد ما دیگر به عالم و آدم شک داشته باشیم. تازه این‌ها به کنار، حتی به خودمان بیشتر از همه شک داریم!

روزی نیست که من مراجع جدیدی نداشته باشم که به شکلی منفی خود را نقد نکرده باشد. خود را بی‌اراده نخواند و بعد کلی سند و مدرک هم ارائه می‌کند تا حرفش را اثبات کند: «من می‌توانم اثبات کنم که بی‌اراده‌ام چون…»

حال تصور کنید که من حقیقتاً راه‌حل تمام مشکلات فعلی شمارا در دوره‌ی “GSM” داشته باشم. فرض کنید که با گذراندن این دوره و پیروی کردن از آن شما بتوانید از نو متولد شوید؛ اما آیا شما از آن استفاده خواهید کرد؟

احتمالاً نه!

چون «گفتگوی ذهنی» شما فکر می‌کند که من قصد فروش چیزی به شمارا دارم و به همین خاطر صادق نیستم. «گفتگوی ذهنی» شما ممکن است در همین لحظه کل تجربیات منفی گذشته را به خاطرتان آورد و بگوید که شما درگذشته هر زمان که کتاب موفقیتی خریده‌اید یا دوره آموزشی رفته‌اید، سرتان کلاه رفته است؛ و این کار را آن‌قدر ادامه می‌دهد تا شما از یک‌راه حل اساسی و مهم که به آن نیاز دارید منصرف شوید.

«گفتگوی ذهنی» شما می‌پندارد که همه‌چیزدان است و می‌تواند آینده را پیشگویی کند؛ اما هر چه قدر زودتر پی ببرید که وی واقعاً چیزی نمی‌داند، همان‌قدر زودتر از «زندان ذهن» خود آزاد خواهید شد.

مهم‌ترین زندانی که این روزها بشر در آن گرفتارشده است «زندان ذهن» است و یکی از مهم‌ترین رسالت‌های من در دوره GSM نشان دادن راهکارها و تکنیک‌هایی است که به ما کمک می‌کند بر «گفتگوی ذهنی» خود مسلط شویم و از «زندان ذهن» رها شویم.

مثلاً «گفتگوی ذهنی» شما احتمالاً نمی‌داند که من واقعاً به پول حاصل از این دوره احتیاج ندارم و منابع درآمد اصلی من جای دیگری است!

و همین حالا هم این دوره را زیر قیمت واقعی آن ارائه می‌کنم که باید واقعاً بالای چند میلیون تومان باشد و این حق را هم برای خودم محفوظ نگه‌داشته‌ام که هر زمان دلم بخواهد این دوره را دیگر برگزار نکنم.

پس هر موقع «گفتگوی ذهنی» می‌خواست قضاوت را شروع کند، چه در مورد خودتان یا دیگری، به خود متذکر شوید که الآن ذهن دارد شمارا کنترل می‌کند یا شما آن را.

«گفتگوی ذهنی» شما نمی‌داند که در ذهن دیگران چه می‌گذرد، فقط حدس می‌زند. «گفتگوی ذهنی» شما حتی میزان توانایی‌های شخصی خود شمارا نیز نمی‌داند. به همین دلیل است که انسان برخی از اوقات کارهایی می‌کند که حتی خودش را شگفت‌زده می‌کند.

در دوره‌ی “GSM” با استفاده از تکنیک‌های ویژه می‌خواهیم این مانع مهم درونی را به سکوی پرتاب موفقیت تبدیل کنیم.

من به شما روش‌هایی یاد خواهم داد که به‌سادگی بتوانید، «گفتگوی ذهنی» خود را هر زمان که اراده کردید قطع کنید و بذرهای سالم و مثبت را در ذهنتان بکارید.

این تکنیک‌ها آزمایش‌شده و علمی هستند.

اگر شما خود را مدت طولانی است که ناتوان و «بی‌اراده» می‌دانید و می‌خواهید که این باور را تغییر دهید باید بدانید

تا وقتی‌که این توانایی را پیدا نکنید که «گفتگوی ذهنی» خود را به‌طور موقت خاموش‌کنید، قوانین موفقیت برایتان به کار نخواهند افتاد.

دوباره تکرار می‌کنم: اگر قادر نباشید که «گفتگوی ذهنی» خود را به‌طور موقت کنار بگذارید، هیچ‌کدام از باورها، افکار و عادت‌های شما عوض نخواهند شد، هیچ‌چیزی عوض نخواهد شد… و درنتیجه بهتر است به موضوعاتی غیر از «انسان موفق» بودن بپردازید و موفقیت را فراموش کنید.

ولی اگر بتوانید این تکنیک‌های مهم را فرابگیرید، خیلی سریع از 97% مردم جلو خواهید افتاد. تضادهای درونی خود را از ریشه خواهید کند. اراده‌ی خود را بازخواهید یافت و در شگفت خواهید ماند که چرا برای سال‌ها خود را عقب نگه‌داشته‌اید.

«گفتگوی ذهنی» خود را کنترل کنید تا بتوانید کنترل سرنوشت خود را به دست‌گیرید.

درراه رسیدن به موفقیت باید یاد بگیرید که به خیلی چیزهای خوب «نه» بگویید و فقط به دنبال عالی باشید و همچنین لازم است که بدانید چگونه فقط بهترین‌ها را به خود جذب کنید.

شاید از من بپرسید و بخواهید بدانید که چرا من این‌قدر این موضوعات را محکم بیان می‌کنم؟ واقعیت این است که من ایمان ارجمند راد سال‌ها و روزها و ساعت‌ها زمان صرف مطالعه زندگی انسان‌های موفق و سیستم باورهایشان کرده‌ام، این موضوع برایم یقین شده است که همه اعجوبه‌ها و خاص‌ها و موفق‌ها کم‌وبیش درک یکسانی از دنیادارند.

با این تجربه بااینکه احتمالاً شما سال‌ها چیزهایی را یاد گرفته بودید که باعث شده بود به سمت عقب رکاب بزنید، اما در دوره‌ی GSM باهم تلاش خواهیم کرد این تصورات غلط شمارا نابود کنیم تا از این به بعد به سمت جلو رکاب بزنید و کنترل دنیای خود را به دست بگیرید.

نمی‌خواهم گارانتی کنم که یک‌شبه تمام معضلات شما حل می‌شود، برای خود من حدود 3 سال طول کشید تا بالاخره از افراد موفق رمزگشایی کردم اما شما این شانس رادارید که 3 سال از عمر خود را صرفه‌جویی کنید و از همین الآن روشی را پیش بگیرید که جواب می‌دهد. روشی که به شما کنترل بیشتری بدهد. نه آنکه بازیچه‌ی دست دنیای بیرون باشید.

به امید و لطف خداوند متعال در دوره GSM با تکیه‌بر تبیین بخش‌های مختلف این مدل ارزشمند و همچنین طرح دستاوردهای روانشناسی نوین که منطبق با این مدل است، بتوانم نقشی کوچک در رشد و تعالی مادی و معنوی انسان‌هایی که طالب ترقی و پیشرفت سریع و صحیح در زندگی هستند بازی کنم و بخشی از دین سنگینی که آشنایی با این آموزه‌های بی‌نظیر بر گردن من نهاده ادا نمایم.

ایمان ارجمند راد

مربی موفقیت

 

حالا که صحبت‌های طراح و مدرس دوره را خواندیم ببینیم سایر دانش‌های مهمی که در درون این دوره خواهید یافت چیست و چرا شرکت در دوره GSM پیشنهاد خوبی است؟

نکته مهم این است، تمام افرادی که در این دوره شرکت کنند و تمرین‌های تخصصی را انجام دهند، به موفقیت‌های زیادی ازجمله در زمینه‌های زیردست می‌یابند:

 • توانایی مدیریت ذهن خودآگاه و ناخودآگاه
 • توانایی شناسایی باورهای محدودکننده و جایگزینی باورهای سازنده
 • توانایی مدیریت زمان و برنامه‌ریزی
 • توانایی «نه» گفتن در شرایط و موقعیت‌های موردنیاز
 • توانایی بالا بردن قدرت اراده
 • توانایی شناسایی عادت‌های بد و جایگزینی آن‌ها با عادت‌های مفید
 • توانایی درک مفهوم صبر و تفاوت آن با بی‌عملی
 • توانایی به اتمام رساندن کارها
 • توانایی حل مسئله
 • توانایی استفاده از تکنیکی بی‌نظیر برای ورود به اعماق ذهن ناخودآگاه
 • توانایی درک این‌که چرا برخی قوانین موفقیت مثل قانون جذب در دنیای عشق و عاشقی نتیجه‌ی معکوس می‌دهد و در این «مورد خاص» نباید از آن استفاده کنید.
 • توانایی درک قوانین موفقیت از دیدگاه ذهن «خودآگاه» و «ناخودآگاه» که شک و تردیدهایتان را از بین خواهد برد تا با استفاده از تکنیک‌های GSM بتوانید در عمل از آن استفاده کنید و ناممکن را ممکن سازید.
 • توانایی کشف راز افراد پر اراده؟ … عجله نکنید نه! آن چیزی نیست که شما فکر می‌کنید، بلکه بسیار ساده‌تر از آن است!
 • توانایی شناسایی مهم‌ترین ضعف ذهن ناخودآگاه و شیوه‌ی بهره‌برداری ازآن‌جهت رسیدن به خواسته‌هایتان
 • توانایی کشف این نکته که انیشتین، دکارت، بتهوون، تسلا و انسان‌های نابغه از چه باور ذهنی استفاده می‌کردند که آن‌ها را تبدیل به یک سوپر انسان می‌کرد؟ و چگونه شما نیز می‌توانید به‌راحتی باورهای آن‌ها را در چرخه باور خود وارد کنید و قدرت ناشناخته‌ی درون خود را فعال‌سازید.
 • توانایی به‌کارگیری قانون تأثیر معکوس: چرا بعضی‌اوقات تلاش بیشتر باعث شکست بیشتر می‌شود؟
 • توانایی پاسخ به این سؤال که آیا افراد «واقع‌بین» به آرزوهایشان می‌رسند؟ احتمالاً پس از گذراندن این دوره دیدگاهتان تجدیدنظر کنید!
 • توانایی شخصیت هدفمند پیدا کردن و اگر احساس می‌کنید که نمی‌دانید هدفتان دقیقاً چیست و باید به دنبال چه باشید؟! دوره GSM این مشکل شمارا برای همیشه برطرف خواهم کرد.
 • توانایی یادگیری روش‌هایی ساده برای اینکه معمای سال‌ها آموزش به سبک کهنه که متکی بر ذهن خودآگاه بوده را بشکنید و بتوانید از 95% قدرت پتانسیل خود استفاده کنید… حتی اگر 5% نیز بیشتر بتوانید از قدرت ناخودآگاه خود استفاده کنید از 95% مردم سبقت خواهید گرفت!
 • توانایی درک این موضوع که چرا قادر به ایجاد درآمد برای خود هستید اما نمی‌توانید به پول درشت و ثروت بزرگ‌تری دست‌یابید که همیشه آرزویش رادارید… و البته بینشی که همه‌چیز را تغییر خواهد داد
 • توانایی اینکه چگونه شک و تردیدها را در هنگام تصمیم‌گیری از بین ببریم و تبدیل به یک راهبر شویم که دیگران به دنبال الگو گرفتن از وی هستند.
 • توانایی تشکیل تیم موفقیت و درک اینکه چرا خیلی از مردم حتی پس از تلاش فراوان، بازهم از نتایج کار خود راضی نیستند. وقت آن است که به گروهی جدید بپیوندید که بیشتر از افراد دیگر موفق می‌شوند و از نتایج کارشان هم راضی هستند.
 • توانایی اینکه چگونه عادت‌های مثبتی را در زندگی خود به وجود آوریم و آن‌ها را دائمی کنیم تا دیگر بدون اراده‌ی ما خودکار اتفاق بیفتند.
 • توانایی درمان بیماری تنبلی و کم ارادگی
 • توانایی غلبه بر ترس‌های بی‌اساس خود را از بین ببریم؟
 • توانایی کشف توانمندی‌های بالقوه و بالفعل خود و دیگران

آیا دوره GSM برای شما مناسب است؟

بااینکه این سؤال خوبی است اما بهتر است بگوییم که این دوره برای چه کسی مناسب نیست:

 • فردی که اصلاً احساس سردرگمی نسبت به اهداف و آرزوهای خود ندارد.
 • فردی که به‌هیچ‌وجه در مورد خود و توانایی‌هایش دچار ابهام و تردید نمی‌شود.
 • فردی که کسی را که دوست دارد به‌راحتی جذب می‌کند و وی کاملاً عاشق اوست.
 • فردی که رؤیاهایش را به‌سادگی محقق می‌کند و همه تلاش و کوشش‌هایش به ثمر می‌نشیند.

اگر شما کسی هستید که پاسخ تمام سؤالات بالا برایتان مثبت است، احتمالاً به این دوره نیازی ندارید.

اما اگر بیش از یکی از موارد بالا در مورد شما صدق نمی‌کرد، به دوره‌ی “GSM” نیاز دارید.

 

با این توضیحاتی که تا به اینجا در مورد دوره GSM دادیم نمی‌دانیم که چه حسی به این دوره پیدا کردید، اما یک‌چیز را خیلی خوب می‌دانیم! این‌که شما بی‌دلیل این مطلب را نمی‌خوانید. مطمئن باشید اگر رسالت شما موفق شدن و مربی موفقیت شدن باشد، این دقیقاً همان دلیلی که شما رو تا اینجا آورده و قطعاً تا انتهای مسیر هم شما رو همراهی خواهد کرد.

فقط از شما خواهش می‌کنیم این را در خاطر خود داشته باشید، بزرگ‌ترین ریسک در دنیای فعلی ریسک نکردن است و اگر همیشه در منطقه امن خود بمانید و کار جدیدی انجام ندهید، هیچ اتفاقی رخ نخواهد داد وزندگی‌تان هیچ تغییری نخواهد کرد. خروج از منطقه امن با ترس و نگرانی و عدم اطمینان همراه است اما همیشه جنگل‌های بکر و رؤیایی در انتهای سخت‌ترین مسیر‌ها هستند. از بهترین مسیر ممکن برای عبور از منطقه امن استفاده کنید.

 

با شرکت در دوره GSM دقیقاً‌ چه چیزی دریافت می‌کنید؟

20 ساعت کارگاه آموزشی

فایل صوتی تمام جلسات دوره

پاورپوینت تمام جلسات

یک جلسه مشاوره حضوری فردی با استاد دوره

گواهینامه حضور در کارگاه توسط موسسه آموزشی ارجمند (به‌شرط قبولی در آزمون پایانی)

 

آیا دوره GSM پیش‌نیازی دارد؟

بله! شرکت‌کنندگان این دوره همگی می‌بایست چند آزمون شخصیت شناسی و مصاحبه‌ای را پشت سر بگذارند و باید واجد شرایط تشخیص داده شوند. برای درخواست جلسه مصاحبه (می‌توانید از طریق سایت www.arjmandei.com ثبت‌نام کنید و یا با تلفن 05137606240 تماس بگیرید.) پیش از درخواست جلسه مشاوره باید واجد شرایط زیر باشید:

 • امکان حضور در همه جلسات کارگاه و گذراندن 20 ساعت آموزش
 • تمایل به یادگیری و تغییر
 • تخصیص وقت کافی برای انجام تمرین‌ها

 

🔴 بهانه‌هایی برای شرکت نکردن در دوره GSM!

ازآنجایی‌که افراد  برای تغییر نکردن بهانه‌هایی می‌خواهند، ما می‌خواهیم کمک کنیم تا زحمت کمتری بکشند و لیست بهانه‌های متداول را در ادامه برایشان آماده کرده‌ایم:

 • باشه یکم سرم که خلوت شد
 • الآن کارهای مهم‌تری دارم
 • من درست‌بشو نیستم و اعتمادبه‌نفس ندارم
 • خیلی گرونه، ارزشش رو نداره!
 • بعید میدونم اثری داشته باشه
 • دیگه از من که گذشته
 • این چیزا با آموزش درست نمیشه! ذاتیه!
 • با آموزش که آدم تغییر نمی‌کنه! باید خودم تصمیم بگیرم تغییر کنم
 • اینا یه کیسه دوختن واسه جیب خودشون به فکر بقیه نیستن که
 • من که نمی‌خوام آپولو هوا کنم، همین زندگی عادی که دارم خوبه

لیست بالا و بسیاری از بهانه‌های دیگر، نمونه‌ای کوچک از مکانیسم مغز است که می‌خواهد ما را در حالت موجود حفظ کند. در پاسخ به این سبک بهانه‌ها می‌خواهیم داستانی زیبا و آموزنده را که اتفاقاً در کتاب مهندسی باور استاد ارجمند نیز نقل‌شده است در اینجا بازگو کنیم:

«تبر خود را تیز کنید»

روزی فردی براي كار سراغ يك تاجر چوب رفت.

تاجر از انگیزه بالا و شرایط فیزیکی مناسب وی خوشش آمد و او را استخدام و دستمزد و شرایط کاری خوبي برايش تعيين كرد.

بنابراین این فرد تصميم گرفت كارش را به نحو احسن انجام دهد و تبری در دست گرفت و باانرژی و سریع کار خود را در جنگل شروع کرد. روز اول 18 درخت را قطع كرد.

اما روز بعد او توانست فقط 15 درخت را بيندازد.

روز بعد علی‌رغم آنکه تلاش خود را بيشتر كرد ولي فقط 10 درخت قطع كرد. هرروز با همه تلاشي كه می‌کرد تعداد كمتر درخت می‌توانست قطع كند.

با خود فكر كرد من بايد قدرت خود را ازدست‌داده باشم.

بنابراين پيش رئيس خود رفت و از او معذرت‌خواهی كرد؛ و گفت نمی‌دانم چه اتفاقي افتاده است كه هرروز توانايي من در قطع درختان كمتر می‌شود. تاجر در جواب پاسخ داد:

«آخرين باري كه تبر خود را تيز كردي كي بود؟»

او پاسخ داد: تيز كردن؟ من وقتي براي تيز كردن تبر نداشتم چون خيلي مشغول …

در اين لحظه به فكر فرورفت و به‌اشتباه خود پي برد.

 • آيا شما هم تبر زندگي خود را تيز می‌کنید؟
 • آيا اطلاعات خود را به‌روز می‌کنید؟
 • آيا زماني را براي انديشيدن و بررسي آنچه انجام داده‌اید می‌گذارید؟
 • آيا نتايج كارهاي خود را تجزیه‌وتحلیل می‌کنید؟
 • آيا به دنبال راهي مؤثرتر براي مشكلات فعلي هستيد؟
 • يا اينكه آن‌قدر خود را درگير انجام كاري کرده‌اید كه وقتي براي اين كارها نداريد.

اگر می‌خواهید در مسیر انجام فعالیت‌های مهم زندگی خود هرلحظه موفقیت بیشتری را تجربه کنید باید تبرهای جسمی و ذهنی مسیر دستیابی به اهداف خود (ابزارهای موفقیت) را شناسایی و به فکر تیز کردن دائمی آن‌ها باشید تا سرعت شما نه‌تنها کم نشود بلکه هرروز گام‌های سریع‌تر و محکم‌تر به سمت موفقیت بردارید.

🔴 گارانتی بازگشت وجه:

ازآنجایی‌که به راهکارهای ارائه‌شده در این دوره اطمینان داریم (و شخصاً آن را تجربه کرده‌ایم) به کاربردی بودن این دوره و نتایج آن بدون هیچ تردیدی ایمان‌داریم از همین رو با خیال آسوده این دوره را به‌صورت صد در صد گارانتی می‌نماییم.

اگر در تمام جلسات دوره و بدون حتی یک جلسه غیبت شرکت کردید و بعد احساس کردید که این دوره برای شما مفید نیست و نتیجه کافی را از آن نگرفته‌اید می‌توانید درخواست خود را مبنی بر بازگشت تمام وجه دریافتی اعلام نمایید.

البته ازآنجایی‌که به محتوای ارائه‌شده ایمان‌داریم، تردید نداریم که شما در انتهای این دوره این‌قدر از مطالب آن استفاده کرده‌اید و تغییرات خوبی در زندگی خود ایجاد نموده‌اید که اصلاً به مقوله گارانتی فکر نمی‌کنید.

شما با ثبت‌نام در این دوره هیچ ریسکی نمی‌کنید زیرا در صورت عدم رضایت خود می‌توانید تمام وجه پرداختی خود را دریافت کنید.

اگر دوست دارید در این دوره شرکت کنید با شماره 05137606240 تماس بگیرید و یا در سایت www.arjmandei.com ثبت‌نام کنید تا مشاوران ما راهنمایی‌تان کنند.

 

مبلغ سرمایه‌گذاری در دوره GSM چقدر است؟

مطمئن هستیم که شما با فراگرفتن مطالب این دوره و کسب موفقیت‌ در موقعیت‌های زندگی شخصی و کاری می‌توانید صدها برابر این هزینه سرمایه گذاری را به دست آورید و لذت شما در زندگی و ارتباط با دیگران چندین برابر خواهد شد.

واقعیت این است که اگر این دوره برای شما خوب است تا همین الآن خودتان به آن پی برده‌اید و نیازی به گفتن ما نیست؛ اما چه این دوره را ثبت‌نام کنید یا نه به‌هرحال ما دوست داریم که دوستی ما ادامه پیدا کند و بتوانید از بهترین تکنیک‌ها و تجربیات ما به‌طور رایگان استفاده کنید.

و اگر تصمیم گرفتید که نتایج خود را چندین برابر کنید و موفقیت را به بخشی اتوماتیک در زندگی‌تان تبدیل کنید، توصیه می‌کنیم که این دوره را ثبت‌نام کنید.

هزینه‌ی هر ساعت خصوصی با استاد ایمان ارجمند راد سیصد هزار تومان است و برای یادگرفتن همه‌ی آموزش‌های این دوره، باید 20 جلسه وقت بگذارید که هزینه آن شش میلیون تومان خواهد بود.

همان‌طور که می‌دانید ایشان فقط ساعات محدودی را می‌توانند به مراجعین اختصاص دهند؛ اما ازآنجایی‌که این دوره را باکیفیتی بالا، جامع و کامل طراحی کرده‌اند، حالا می‌توانید باقیمتی بسیار پایین‌تر در آن شرکت کنید.

برای ثبت‌نام این دوره در ایران فقط 900 هزار تومان و برای ایرانیان مقیم خارج فقط 90 دلار پرداخت خواهید کرد.

اگر تا تاریخ تصمیم به ثبت‌نام این دوره بگیرید، تخفیف 400 هزارتومانی به شما تعلق خواهد گرفت.

دوست داریم این نکته را هم متذکر شویم که تعداد محدودی در این دوره ثبت‌نام خواهند شد. پس از پایان ظرفیت، زمانی که بخواهیم دوباره این دوره را ثبت‌نام کنیم مجبوریم برای جبران هزینه‌های افزوده‌شده، قیمت دوره را نیز بالاتر بریم.

اما قصد نداریم شما احساس کنید که زیر فشار و مجبور به خریدن آن هستید. به‌هیچ‌وجه! اگر شما در آینده‌ای دور به این نتیجه رسیدید که این دوره را می‌خواهید و قیمت دوره افزایش‌یافته بود، قول می‌دهیم ارزش نتایجی که می‌گیرید آن‌قدر بالا باشد که قیمت بالاتر را جبران کند! در آخر امیدواریم که توضیحات را به‌دقت خوانده باشید و بدانید که چقدر دوست داریم فرصتی برای کمک به شما پیدا بکنیم و نه اینکه فقط چیزی به شما بفروشیم…

حالا نوبت شماست که به‌عنوان یک انسان متعهد و مسئول تصمیم بگیرید و در جایگاهی قرار بگیرید متفاوت و در زندگی خود و دیگران تغییرات مثبت ایجاد کنید. همه‌چیز بسته به انتخاب شما دارد…

مراحل ثبت‌نام دوره GSM

 • رزرو وقت مصاحبه

از طریق فرم زیر پیش ثبت‌نام را انجام دهید. پس از پر کردن فرم از طرف موسسه ارجمند با شما تماس خواهیم گرفت و زمان مصاحبه را هماهنگ خواهیم کرد. مصاحبه دوستان مشهدی به‌صورت حضوری و دوستان خارج از مشهد به‌صورت تلفنی خواهد بود.

 

 • ۲ شرکت در مصاحبه و انجام آزمون‌های شخصیت شناسی

برای دوستان مشهدی مصاحبه حضوری و برای دوستان خارج از مشهد تلفنی است. مصاحبه توسط مدرس دوره، استاد ایمان ارجمند راد انجام خواهد شد تا مشخص شود این دوره برای شما مناسب است یا خیر. در این جلسه مصاحبه، چند آزمون معتبر شخصیت شناسی و عملکرد ذهن نیز از متقاضی گرفته می‌شود.

 • ۳ ثبت‌نام قطعی

پس از قبولی در مصاحبه با پرداخت مبلغ دوره ثبت‌نام را قطعی می‌کنید. پرداخت هم از طریق پوز و پس از مصاحبه در موسسه آموزشی ارجمند امکان‌پذیر است و هم می‌توانید در سایت دوره را به‌صورت آنلاین خریداری کرده و مبلغ‌ آن را پرداخت کنید. به شما تبریک می‌گوییم! اگر به این مرحله رسیدید شما جزو شرکت‌کنندگان دوره منحصربه‌فرد GSM هستید!

 

قیمت دوره 900 هزار تومان —> ثبت نام تا تاریخ 20 مهرماه = 480هزار تومان